Dialog - logo 96px

Plán představení

Přijďte se za námi podívat, hrajeme i kvůli Vám.

Nezahálíme

Je pravda, že sice tady teď nevidíte žádné naplánované představení, ale my se opravdu neflákáme. Třeba zrovna jenom nemáme vypsané termíny... :-) A nebo zrovna máme období jiných tvůrčích činností.

Aktuálně z našeho Facebooku

Divadelní spolek Dialog sdílel(a) vlastní album. Milí příznivci našeho divadla, jak už jsme dříve naznačovali, letošní rok pro nás byl poměrně důležitým, neboť jsme na brněnské divadelní scéně již neuvěřitelných 20 let. U příležitosti tohoto výročí jsme uspořádali uzavřenou oslavu pro všechny současné i bývalé členy a spolupracovníky. Sešlo se nás skoro 60, společně jsme zavzpomínali, zazpívali si, pobavili se, vyfotili se, pojedli a popili... zkrátka strávili krásné odpoledne. Přinášíme vám zde alespoň malou ochutnávku z tohoto příjemného dne. Brzy uveřejníme i článek shrnující naši 20letou cestu. Čímž se s vámi na chvilku rozloučíme a rozprchneme se na prázdniny, abychom se zase od září mohli naplno vrhnout do přípravy nové inscenace ;-)
28.06.18 16.06 hod.
Divadelní spolek Dialog sdílel(a) vlastní album.
Milí příznivci našeho divadla, jak už jsme dříve naznačovali, letošní rok pro nás byl poměrně důležitým, neboť jsme na brněnské divadelní scéně již neuvěřitelných 20 let. U příležitosti tohoto výročí jsme uspořádali uzavřenou oslavu pro všechny současné i bývalé členy a spolupracovníky. Sešlo se nás skoro 60, společně jsme zavzpomínali, zazpívali si, pobavili se, vyfotili se, pojedli a popili... zkrátka strávili krásné odpoledne. Přinášíme vám zde alespoň malou ochutnávku z tohoto příjemného dne. Brzy uveřejníme i článek shrnující naši 20letou cestu. Čímž se s vámi na chvilku rozloučíme a rozprchneme se na prázdniny, abychom se zase od září mohli naplno vrhnout do přípravy nové inscenace ;-)
Divadelní spolek Dialog přidal(a) 58 nových fotek — v Tatran Kohoutovice.
28.06.18 14.32 hod.
Divadelní spolek Dialog přidal(a) 58 nových fotek — v Tatran Kohoutovice.
Všem našim příznivcům přejeme jen to nejlepší do roku 2018!

Tento rok slavíme již neuvěřitelných 20 let existence našeho divadla. 
U příležitosti výročí hledáme všechny bývalé členy. Jste-li bývalými členy, nebo nějaké znáte, budeme rádi, pošlete-li nám na sebe e-mailový kontakt na dialog@dsdialog.org. Děkujeme :)
01.01.18 15.08 hod.
Všem našim příznivcům přejeme jen to nejlepší do roku 2018! Tento rok slavíme již neuvěřitelných 20 let existence našeho divadla. U příležitosti výročí hledáme všechny bývalé členy. Jste-li bývalými členy, nebo nějaké znáte, budeme rádi, pošlete-li nám na sebe e-mailový kontakt na dialog@dsdialog.org. Děkujeme :)
Divadelní spolek Dialog přidal(a) 10 nových fotek — se účastní událost s uživatelem Lucie Kalda-Šotolová v Café Práh.
17.10.17 10.54 hod.
Divadelní spolek Dialog přidal(a) 10 nových fotek — se účastní událost s uživatelem Lucie Kalda-Šotolová v Café Práh.
Kdo v srdci žije, NEUMÍRÁ a Vy nikdy v naších srdcích NEUMŘETE.
27.09.17 13.55 hod.
Kdo v srdci žije, NEUMÍRÁ a Vy nikdy v naších srdcích NEUMŘETE.